GA1206A101JXABT31G | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | GA1206A101JXABT31G-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | GA1206A101JXABT31G |
Beskrivelse | CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 1206 |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 100 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | GA1206A101JXABT31G Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Tolerance ±5% | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,067" (1,70mm) |