GA0805Y473KEBAT34G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
0.047 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA0805Y473KEBAT34G
DigiKeys varenummer
GA0805Y473KEBAT34G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA0805Y473KEBAT34G
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 0805
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
GA0805Y473KEBAT34G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Kan monteres med epoxy
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)