GA0805A331KBCBR31G | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | GA0805A331KBCBR31G-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | GA0805A331KBCBR31G |
Beskrivelse | CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 0805 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 330 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | GA0805A331KBCBR31G Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Tolerance ±10% | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,057" (1,45mm) |