GA0805A151GXCAC31G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
150 pF ±2% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA0805A151GXCAC31G
DigiKeys varenummer
720-GA0805A151GXCAC31GTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA0805A151GXCAC31G
Beskrivelse
MLCC
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)