GA0805A151GXBAC31G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
150 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA0805A151GXBAC31G
DigiKeys varenummer
720-GA0805A151GXBAC31GTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA0805A151GXBAC31G
Beskrivelse
MLCC
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)