GA0603Y681MXAAP31G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
680 pF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA0603Y681MXAAP31G
DigiKeys varenummer
GA0603Y681MXAAP31G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA0603Y681MXAAP31G
Beskrivelse
CAP CER 680PF 50V X7R 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GA0603Y681MXAAP31G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,038" (0,97mm)