GA0603H392JXAAC31G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Similar
3900 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X8R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA0603H392JXAAC31G
DigiKeys varenummer
GA0603H392JXAAC31G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA0603H392JXAAC31G
Beskrivelse
CAP CER 3900PF 50V X8R 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GA0603H392JXAAC31G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,038" (0,97mm)