GA0603D221FXAAR31M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
220 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA0603D221FXAAR31M
DigiKeys varenummer
720-GA0603D221FXAAR31MTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA0603D221FXAAR31M
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)