GA0603D220GXCAC31M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
22 pF ±2% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA0603D220GXCAC31M
DigiKeys varenummer
720-GA0603D220GXCAC31MTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA0603D220GXCAC31M
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
GA0603D220GXCAC31M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)