GA0603A181GBCAR31G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
180 pF ±2% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA0603A181GBCAR31G
DigiKeys varenummer
GA0603A181GBCAR31G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA0603A181GBCAR31G
Beskrivelse
CAP CER 180PF 200V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GA0603A181GBCAR31G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,038" (0,97mm)