GA0603A102GBAAT31G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
Billede for GA0603A102GBAAT31G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA0603A102GBAAT31G
DigiKeys varenummer
GA0603A102GBAAT31G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA0603A102GBAAT31G
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
GA0603A102GBAAT31G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,038" (0,97mm)