GA0603A101JXAAC31G
DigiKeys varenummer
720-GA0603A101JXAAC31GTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-GA0603A101JXAAC31GCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-GA0603A101JXAAC31GDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GA0603A101JXAAC31G
Beskrivelse
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
GA0603A101JXAAC31G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,038" (0,97mm)