GA0402Y561JXXAP31G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
560 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA0402Y561JXXAP31G
DigiKeys varenummer
GA0402Y561JXXAP31G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA0402Y561JXXAP31G
Beskrivelse
CAP CER 560PF 25V X7R 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GA0402Y561JXXAP31G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,60mm)