GA0402H102JXBAP31G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
1000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X8R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA0402H102JXBAP31G
DigiKeys varenummer
GA0402H102JXBAP31G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA0402H102JXBAP31G
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V X8R 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GA0402H102JXBAP31G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,60mm)