GA0402D470JXXAP31M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
47 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA0402D470JXXAP31M
DigiKeys varenummer
720-GA0402D470JXXAP31MTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA0402D470JXXAP31M
Beskrivelse
MLCC
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,040" L x 0,020" B (1,02mm x 0,51mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,61mm)