GA0402D3R3CXAAC31M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
3.3 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA0402D3R3CXAAC31M
DigiKeys varenummer
720-GA0402D3R3CXAAC31MTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA0402D3R3CXAAC31M
Beskrivelse
MLCC
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±0,25pF
Størrelse/dimension
0,040" L x 0,020" B (1,02mm x 0,51mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,61mm)