GA0402D120GXBAP31M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
12 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA0402D120GXBAP31M
DigiKeys varenummer
GA0402D120GXBAP31M-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA0402D120GXBAP31M
Beskrivelse
CAP CER 12PF 100V HI FREQ 0402
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
GA0402D120GXBAP31M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,040" L x 0,020" B (1,02mm x 0,51mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,61mm)