GA0402A680GXBAC31G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
68 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA0402A680GXBAC31G
DigiKeys varenummer
GA0402A680GXBAC31G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA0402A680GXBAC31G
Beskrivelse
CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GA0402A680GXBAC31G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,60mm)