CDR31BX103AKURAJ
DigiKeys varenummer
720-CDR31BX103AKURAJTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-CDR31BX103AKURAJCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-CDR31BX103AKURAJDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDR31BX103AKURAJ
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V BX 0805
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer BX 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CDR31BX103AKURAJ Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)