CDR01BP101BKURAJ
DigiKeys varenummer
720-CDR01BP101BKURAJTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-CDR01BP101BKURAJCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-CDR01BP101BKURAJDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDR01BP101BKURAJ
Beskrivelse
CAP CER 100PF 100V BP 0805
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer BP 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CDR01BP101BKURAJ Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,080" L x 0,050" B (2,03mm x 1,27mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)