TX3B156M020C1000
DigiKeys varenummer
718-TX3B156M020C1000TR-ND - Tape & Reel (TR)
718-TX3B156M020C1000CT-ND - Afskåret tape (CT)
718-TX3B156M020C1000DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TX3B156M020C1000
Detaljeret beskrivelse
15 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 1411 (3528 metrisk) 1Ohm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
20 V