TX3B106M025C1300
DigiKeys varenummer
718-TX3B106M025C1300TR-ND - Tape & Reel (TR)
718-TX3B106M025C1300CT-ND - Afskåret tape (CT)
718-TX3B106M025C1300DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TX3B106M025C1300
Beskrivelse
TX3 SERIES - SPECIALTY
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 1411 (3528 metrisk) 1,3Ohm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,3Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
25 V