TR3V107K010C0150 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 1.063
Datablad
Similar
På lager: 494
Similar
På lager: 90
På lager: 200
På lager: 249
På lager: 548
KEMET
På lager: 934
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 150mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3V107K010C0150
DigiKeys varenummer
718-1467-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3V107K010C0150
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 10% 10V 2917
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3V107K010C0150 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
V
Spænding - Nominel
10 V