TR3E337M010C0100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
På lager: 3
Opgradering
Opgradering
På lager: 2
Similar
På lager: 467
Similar
På lager: 229
På lager: 471
KEMET
330 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3E337M010C0100
DigiKeys varenummer
TR3E337M010C0100-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3E337M010C0100
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 20% 10V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3E337M010C0100 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
E
Spænding - Nominel
10 V