TR3E107K020C0100 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | TR3E107K020C0100 |
Beskrivelse | CAP TANT 100UF 10% 20V 2917 |
Producentens standard leveringstid | 31 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | TR3E107K020C0100 Modeller |
Kategori | ESR (ækvivalent seriemodstand) 100mOhm |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Monteringstype Overflademontering |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2917 (7343 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm) |
Kapacitans | Højde - Monteret (maks.) 0,170" (4,32mm) |
Tolerance ±10% | Producents størrelseskode E |
Spænding - Nominel 20 V | Funktioner Universal |