TR3E107K020C0100
DigiKeys varenummer
718-1505-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1505-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1505-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TR3E107K020C0100
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 10% 20V 2917
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm
EDA/CAD-modeller
TR3E107K020C0100 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
E
Spænding - Nominel
20 V