TR3D477M004C0045 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
Direkte
KEMET
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 5
470 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 4 V 2917 (7343 metrisk) 45mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3D477M004C0045
DigiKeys varenummer
TR3D477M004C0045-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3D477M004C0045
Beskrivelse
CAP TANT 470UF 20% 4V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3D477M004C0045 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
45mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
4 V