TR3D476M020C0200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 149
Datablad
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 3.445
Datablad
På lager: 0
Opgradering
Opgradering
Similar
På lager: 615
Similar
På lager: 93
KEMET
På lager: 837
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 200mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3D476M020C0200
DigiKeys varenummer
TR3D476M020C0200-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3D476M020C0200
Beskrivelse
CAP TANT 47UF 20% 20V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3D476M020C0200 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
20 V