TR3D476K010C0100
DigiKeys varenummer
718-1359-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1359-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1359-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TR3D476K010C0100
Beskrivelse
CAP TANT 47UF 10% 10V 2917
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TR3D476K010C0100 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
10 V