TR3C476M010C0300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 554
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
På lager: 16
På lager: 473
På lager: 13
På lager: 549
På lager: 0
Similar
På lager: 32
Direkte
KEMET
På lager: 182
KEMET
Similar
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2312 (6032 metrisk) 300mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3C476M010C0300
DigiKeys varenummer
TR3C476M010C0300-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3C476M010C0300
Beskrivelse
CAP TANT 47UF 20% 10V 2312
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3C476M010C0300 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
300mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
10 V