TR3C335M035C0700 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 1.500
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 827
Datablad
Opgradering
På lager: 0
Similar
På lager: 607
Direkte
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Similar
KEMET
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2312 (6032 metrisk) 700mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3C335M035C0700
DigiKeys varenummer
TR3C335M035C0700-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3C335M035C0700
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 20% 35V 2312
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3C335M035C0700 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
700mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
35 V