TR3C226M016C0350 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 372
Datablad
Opgradering
På lager: 2.051
Similar
På lager: 125
Direkte
KEMET
KEMET
Similar
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
På lager: 634
På lager: 766
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2312 (6032 metrisk) 350mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3C226M016C0350
DigiKeys varenummer
TR3C226M016C0350-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3C226M016C0350
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 20% 16V 2312
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3C226M016C0350 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
350mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
16 V