TR3C107K6R3C0300 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | TR3C107K6R3C0300 |
Beskrivelse | CAP TANT 100UF 10% 6.3V 2312 |
Producentens standard leveringstid | 31 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2312 (6032 metrisk) 300mOhm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | TR3C107K6R3C0300 Modeller |
Kategori | ESR (ækvivalent seriemodstand) 300mOhm |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Monteringstype Overflademontering |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2312 (6032 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm) |
Kapacitans | Højde - Monteret (maks.) 0,110" (2,79mm) |
Tolerance ±10% | Producents størrelseskode C |
Spænding - Nominel 6.3 V | Funktioner Universal |