TR3B106K020C1000
DigiKeys varenummer
718-1311-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1311-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1311-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TR3B106K020C1000
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 20V 1411
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 1411 (3528 metrisk) 1Ohm
EDA/CAD-modeller
TR3B106K020C1000 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,11mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
20 V