TR3A105M035C4000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 2.000
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
Similar
KEMET
På lager: 731
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 1206 (3216 metrisk) 4Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3A105M035C4000
DigiKeys varenummer
TR3A105M035C4000-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3A105M035C4000
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 20% 35V 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3A105M035C4000 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
35 V