TR3A105M035C3000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 1206 (3216 metrisk) 3Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3A105M035C3000
DigiKeys varenummer
718-TR3A105M035C3000TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3A105M035C3000
Beskrivelse
TR3105M035AC3000
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
35 V