TR3A105K025C4000
DigiKeys varenummer
718-1299-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1299-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1299-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TR3A105K025C4000
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 10% 25V 1206
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 1206 (3216 metrisk) 4Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TR3A105K025C4000 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
25 V