TH3D686K016E0600 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
68 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 600mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3D686K016E0600
DigiKeys varenummer
TH3D686K016E0600-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3D686K016E0600
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 10% 16V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3D686K016E0600 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
D
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
16 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
600mOhm