TH3D685M050C0900 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
6.8 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V 2917 (7343 metrisk) 900mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3D685M050C0900
DigiKeys varenummer
TH3D685M050C0900-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3D685M050C0900
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 20% 50V 2917
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3D685M050C0900 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
D
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
50 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
900mOhm