TH3D476K020E0700 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 700mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3D476K020E0700
DigiKeys varenummer
TH3D476K020E0700-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3D476K020E0700
Beskrivelse
CAP TANT 47UF 10% 20V 2917
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3D476K020E0700 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
20 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
700mOhm