TH3D475K035A1000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
4.7 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 1Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3D475K035A1000
DigiKeys varenummer
TH3D475K035A1000-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3D475K035A1000
Beskrivelse
CAP TANT 4.7UF 10% 35V 2917
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3D475K035A1000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
D
Tolerance
±10%
Klassificeringer
AEC-Q200
Spænding - Nominel
35 V
Funktioner
Automotive
Type
Formstøbt
Klasse
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm