TH3D107K010D0600 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
KEMET
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 600mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3D107K010D0600
DigiKeys varenummer
TH3D107K010D0600-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3D107K010D0600
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 10% 10V 2917
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3D107K010D0600 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
10 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
600mOhm