TH3D106K035C0700
DigiKeys varenummer
718-1273-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1273-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1273-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TH3D106K035C0700
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 700mOhm
EDA/CAD-modeller
TH3D106K035C0700 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
35 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
700mOhm