TH3C335K035E1700 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
KEMET
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2312 (6032 metrisk) 1,7Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3C335K035E1700
DigiKeys varenummer
TH3C335K035E1700-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3C335K035E1700
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 10% 35V 2312
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3C335K035E1700 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
C
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
35 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,7Ohm