TH3C225M035D2200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.2 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2312 (6032 metrisk) 2,2Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3C225M035D2200
DigiKeys varenummer
TH3C225M035D2200-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3C225M035D2200
Beskrivelse
CAP TANT 2.2UF 20% 35V 2312
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3C225M035D2200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
35 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2,2Ohm