TH3C155K035E3300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
1.5 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2312 (6032 metrisk) 3,3Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3C155K035E3300
DigiKeys varenummer
TH3C155K035E3300-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3C155K035E3300
Beskrivelse
CAP TANT 1.5UF 10% 35V 2312
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3C155K035E3300 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
C
Tolerance
±10%
Klassificeringer
AEC-Q200
Spænding - Nominel
35 V
Funktioner
Automotive
Type
Formstøbt
Klasse
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3,3Ohm