TH3C106M020E1100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2312 (6032 metrisk) 1,1Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3C106M020E1100
DigiKeys varenummer
TH3C106M020E1100-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3C106M020E1100
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 20% 20V 2312
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3C106M020E1100 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
C
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
20 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,1Ohm