TH3B475K016F2100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
4.7 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 1411 (3528 metrisk) 2,1Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3B475K016F2100
DigiKeys varenummer
TH3B475K016F2100-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3B475K016F2100
Beskrivelse
CAP TANT 4.7UF 10% 16V 1411
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3B475K016F2100 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
B
Tolerance
±10%
Klassificeringer
AEC-Q200
Spænding - Nominel
16 V
Funktioner
Automotive
Type
Formstøbt
Klasse
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2,1Ohm