TH3B335M020F2700 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 1411 (3528 metrisk) 2,7Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3B335M020F2700
DigiKeys varenummer
TH3B335M020F2700-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3B335M020F2700
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 20% 20V 1411
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3B335M020F2700 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
20 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2,7Ohm