TH3B335K025F3000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 1411 (3528 metrisk) 3Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3B335K025F3000
DigiKeys varenummer
TH3B335K025F3000-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3B335K025F3000
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 10% 25V 1411
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3B335K025F3000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
B
Tolerance
±10%
Klassificeringer
AEC-Q200
Spænding - Nominel
25 V
Funktioner
Automotive
Type
Formstøbt
Klasse
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3Ohm